Potisk textilu

 

potisk textilu je vhodný jak pro reklamní účely a propagaci vaší firmy, tak pro jedince, kteří touží po originalitě a prezentaci osobního stylu. Potiskem lze opatřit jakýkoliv reklamní materiál, tedy tričko, mikinu, tepláky nebo cokoliv jiného. Nákup textilu můžete učinit rovnou v našem internetovém obchodě, kde vás čeká skutečně pestrý výběr možností, ze kterých si můžete vybírat.

Potisk textilu je vyhledávanou službou a záleží jen na vás, jaké budete mít požadavky. Samozřejmě čím větší nároky budete mít, tím se bude lišit cena. Abyste měli představu, kolik realizace potisku vychází, navštivte na našich stránkách sekci s ceníkem a udělejte si orientačně představu, na kolik vás tato služby vyjde peněz.

Kalkulace

Pro potisk textilu a stanovení přesné ceny je nutné, abyste nám zaslali poptávku a my připravíme kalkulaci, která bude vyčíslena na jejím základě, bude tudíž přesná. Po schválení, dohodnutí termínu případně dalších podmínek, proběhne realizace a v posledním kroku vám už jen zboží doručíme tam, kam budete chtít.

Potisk textilu
4 (80%)3